Де найкраще навчають айтішників в Україні

Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом. Список навчальних закладів складено з урахуванням консолідованого рейтингу найкращих ВНЗ в 2021-му році та кількістю поданих заяв за спеціальностями галузі інформаційних технологій. Шевченко посів 7-е місце у світі за рейтингом навчальних закладів з найуспішнішими випускниками-програмістами.

Тому основні переваги професій цієї сфери очевидні – висока затребуваність на світовому ринку праці та високий рівень доходу. Має в Україні лише 17 вакансій – усі зусилля спрямувала на глобальний ринок, де відкрито понад 700 вакансій. Найпопулярніші напрямки – Java, Web UI, DevOps, .NET. У проєктний менеджмент найчастіше йдуть барбери, викладачі, жінки в декреті, оскільки цей напрям здається простішим, ніж інші. Підприємців найчастіше цікавить продуктовий менеджмент, адже це схоже на їхню основну діяльність.

Дополнительно

Важливу роль в цьому випадку грають високі вступні вимоги. Це й не дивно – образ “айтішника” у молоді часто викликає оманливу асоціацію з людиною, яка багато сидить за комп’ютером, добре заробляє і при цьому не обтяжена фізичними та розумовими навантаженнями. “Хочу стати Айтішником!” – саме таку відповідь все частіше чують батьки від своєї дитини, коли цікавляться, яка професія їй подобається. Диджитал-маркетинг подобається творчим людям. Там найрідше зустрічаються світчери, бо професія маркетолога давно популярна і в спеціалістів зазвичай є досвід. Із переваг цієї професії Кирило назвав можливість швидко вчитися, роблячи помилки; можливість працювати звідки завгодно; величезна сфера застосування навичок.

Куди піти вчитись на ІТ

Найкращих студентів запросять на оплачувану інтернатуру. Протягом трьох місяців вони працюватимуть над реальним або pet-проєктом під керівництвом експертів Intellias. У разі успішного закінчення компанія обіцяє диплом та рекомендації від менторів, а також достатньо практичного досвіду для виходу на IT-орбіту.

Які професії цікавлять світчерів?

Тут я маю на увазі креативне мислення, вміння працювати в команді, здатність мирно вирішувати конфлікти, плюс професійні навички. Стартап skillsetter 5 квітня запускає курс для тих, хто втратив роботу під час війни deveducation відгуки або вимушений був покинути свій дім. Ціну на навчання знизили у 10 разів, платити можна в розстрочку. Половину прибутку віддадуть на гуманітарні потреби України. Для членів ЗСУ навчання повністю безкоштовне.

Від EPAM Ukraine у рамках Join IT минулого року 43 експерти компанії відвідали 48 шкіл по всій Україні. Понад 3200 школярів 9–11 класів залучилися до цієї ініціативи. Отож, враховуючи величезний спектр освітніх програм, очевидно одне – сьогодні ІТ-індустрія задає тренди розвитку приватної та неформальної освіти. Роботодавці звертають увагу не на диплом, а на реальні знання з практичним досвідом. І навчальні програми з акцентом на практичність з кожним роком набувають все більшої популярності. Наприклад, у лютому було досягнуто домовленості з Українською інженерно-педагогічною академією щодо відкриття нової магістерської програми з бізнес-аналізу.

Великі IT-компанії зіткнулися з браком фахівців, здатних ставити завдання – експертка

Однак “айтішник” та програміст – це не одне і те саме. Це всього лише найпопулярніші слова, якими модно в широкому сенсі позначати всіх, хто зайнятий у розробці програмного забезпечення, створення сайтів, ігор і всього іншого пов’язаного з комп’ютерами. Зараз більше цінуються досвідчені професіонали.

  • Одягаємо — бачимо, щось не збігається по крою, кольору, тканині.
  • Обов’язково зверніть увагу на цю спеціальність.
  • Аналітичні дані HackerRank свідчать про те, що в Україні 13% програмістів (за даними DOU – 8%) – жінки.
  • В таблиці наведено ціни за 1 рік навчання для українських студентів.
  • Ціну на навчання знизили у 10 разів, платити можна в розстрочку.

Отримавши хорошу профільну освіту, можна розпочати пошук роботи. Київський національний університет культури та мистецтв є лідером серед вищих навчальних закладів України. Це університет майбутнього з новими інформаційними, комп’ютерними та мультимедійними технологіями, престижною бізнес-освітою. Гарантує високу професійну підготовку, сучасний сервіс, незабутні с… Як відбувається навчання.Здебільшого навчання на онлайн-платформі відбувається у самостійному режимі. Освоївши базові навички, ви отримаєте зворотний зв’язок від експертів NIX з виконаних завдань або зможете навчатися під безпосереднім керівництвом особистого ментора.

У РОЗДІЛІ Вища освіта

Виконувати це завдання повинні не мама і не тато, а підліток. Важливо, щоб він відпочив, не поспішав, щоб ніхто на нього не тиснув. Немає нічого неможливого, але все ж, в цьому випадку ми рекомендуємо вибрати пару запасних варіантів університетів з менш високими вимогами і рейтингом. Адже якість навчання тут на тому ж рівні, а шанси успішно вступити значно вище.

Куди піти вчитись на ІТ

Часто новачки просто не знають, що й навіщо потрібно вивчати. У 2012 році Astound Commerce запустила спеціальну навчальну платформу та майданчик IQLab для спілкування, обміну досвідом і популяризації індустрії ІТ-розробки у сфері e-commerce. У рамках цієї ініціативи компанія реалізує навчальні програми Boot Camp за напрямками QA, Frontend та JS у своїх регіональних центрах розробки в Чернігові, Вінниці та Ужгороді. За шість років свого існування на участь в програмі надійшло понад 2000 заявок, а понад 200 потрапили на тримісячний освітній курс компанії. Українські «айтішники» вважаються одними з найкращих у сфері, а з їхніми розробками зустрічаються люди в повсякденному житті чи не по всьому світу.

ВітаємоВам заброньовано місце.

Навчання на тих курсах, що зараз доступні в компанії, триватиме 2,5 – 3 місяці. Заняття відбуваються онлайн, у вечірній час. Компанія проводить навчання за понад 30 напрямами, серед яких Java, .NET, Front-End, QA, DevOps, Mobiledevelopment, Big Data, UI/UX design, Business Analysis, PHP, Python та інші.

Випускники можуть розпочати самостійну кар’єру або податись на одну з Junior-вакансій в Intellias. Найбільший IT-роботодавець країни пропонує власні програми для всіх, хто хоче освоїти нову професію. Серед переваг школи досить великий досвід – свої перші навчальні лабораторії у КПІ імені Ігоря Сікорського компанія відкрила понад 10 років тому, ще 2010 року. Зараз компанія співпрацює з 34-ма провідними університетами країни. У липні 2017 року стартувала безкоштовна програма стажування викладачів з київських, харківських та львівських ВНЗ. До неї входять тренінги з проектного менеджменту, методології розробки проектів та системи контролю версій проектів.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *